banner promocyjny
Polecamy! gyros + frytki + surówka za 13,50zł.
Zapytaj

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Twoje pytanie:
> oferta do pobrania
Znajdziesz nas

Lunchomania

ul. Fabryczna 14

53-609 Wrocław

Dolnośląskie

tel. 713591020

email: biuro@lunchomania.pl

NIP: 8992188783

Usługi cateringowe

Zapraszamy do kontaktu w sprawie organizacji dowolnej uroczystości prywatnej/rodzinnej. Zapewniamy kompleksową organizację imprezy we własnej restauracji, usługi cateringowe w wynajętej sali czy dowolnie wskazanej, innej lokalizacji.


Oferujemy obsługę gastronomiczną dużych imprez, jak studniówka, zjazd absolwentów, wernisaż wystawy. W sezonie letnim oferujemy catering imprezy na wolnym powietrzu - będzie grillowanie i bar alkoholowy.


Możesz zaprosić nas także do obsługi kameralnych uroczystości w swoim domu, jak chrzciny, komunia, wigilia - nasza firma cateringowa zajmie się przygotowaniem wyśmienitego menu, które z pewnością zachwyci Twoich gości. Posiadamy duże doświadczenie w dopasowaniu menu do zróżnicowanych preferencji kulinarnych. Nawet małe przyjęcie może przy pomocy ciekawego jedzenia zmienić się w imprezę, która zapadnie w pamięć gościom.


Jeśli stoisz przed wyjątkowym dniem jakim jest wesele, skorzystaj z naszej wiedzy i możliwości, optymalnie dopasujemy menu do Twojego budżetu. Możesz urządzić je w naszej restauracji lub zdecydować się na catering - przywieziemy sprzęt i produkty do wynajętego lokalu, zadbamy także o właściwą obsługę kelnerską.


Napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy możliwe rozwiązania.