banner promocyjny
Polecamy! gyros + frytki + surówka za 13,50zł.
Zapytaj

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Twoje pytanie:
> oferta do pobrania
Znajdziesz nas

Lunchomania

ul. Fabryczna 14

53-609 Wrocław

Dolnośląskie

tel. 713591020

email: biuro@lunchomania.pl

NIP: 8992188783

Usługi cateringowe

Planujesz ślub i wesele? Przygotowujesz się do hucznej uroczystości z okazji pierwszej komunii świętej swojego dziecka? Chcesz zaskoczyć gości podczas kameralnej imprezy urodzinowej? A może organizujesz konferencję naukową, szkolenie lub event firmowy? Niezależnie od tego, jaki charakter ma przygotowywane przez Ciebie wydarzenie, nasza firma cateringowa spełni oczekiwania Twoje i Twoich gości.

Kilkanaście lat doświadczenia i tysiące wydarzeń, na które dostarczyliśmy przygotowane przez nas posiłki, sprawiają, że doskonale orientujemy się w oczekiwaniach oraz preferencjach klientów i świadczymy usługi cateringowe na dowolne imprezy. Nasz zespół tworzą doświadczeni kucharze, którzy gwarantują nie tylko wysoką jakość zawsze świeżych potraw, ale również elastyczność w dobieraniu menu.

Catering firmowy

Organizujesz biznesowe spotkanie we Wrocławiu lub jego okolicach? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie termosów z kawą, dzbanków z wodą i sokami oraz przekąsek na przerwę kawową czy pełnego wyżywienia na całodniowe szkolenie lub konferencję, zapewniamy profesjonalne wsparcie. Nasze usługi obejmują także przygotowanie i udekorowanie stołów oraz – w razie konieczności – zadbanie o oprawę muzyczną. Pomagamy w organizacji m.in.:

  • - szkoleń i konferencji,
  • - ekskluzywnych bankietów i eventów plenerowych,
  • - studniówek, zjazdów absolwentów,
  • - przerw kawowych,
  • - business lunchów.

Catering rodzinny

Nasze usługi cateringowe świadczymy nie tylko klientom firmowym, ale także osobom prywatnym. Wyjątkowe, pyszne potrawy i posiłki to nieodzowny element każdej rodzinnej uroczystości. Jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom klientów niezależnie od tego, czy goście preferują tradycyjne potrawy kuchni polskiej czy też są otwarci na smaki z innych stron świata. Dostarczamy posiłki na imprezy w wynajętych lokalach, ale oferujemy także catering do domu na kameralne spotkania w rodzinnym gronie. Nasza firma obsługuje m.in.:

  • - wesela, rocznice,
  • - chrzciny, pierwsze komunie święte,
  • - uroczystości urodzinowe w domu lub wynajętym lokalu.

Napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego na naszej stronie, odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy możliwe rozwiązania.