banner promocyjny
Polecamy! gyros + frytki + surówka za 13,50zł.
Zapytaj

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Twoje pytanie:
> oferta do pobrania
Znajdziesz nas

Lunchomania

ul. Fabryczna 14

53-609 Wrocław

Dolnośląskie

tel. 713591020

email: biuro@lunchomania.pl

NIP: 8992188783

O nas

Nasza działalność sięga 2002 roku. Wówczas to we Wrocławiu swoją działalność rozpoczęła firma cateringowa Detar. Zaczęliśmy od obsługiwania uroczystości prywatnych, bankietów i niewielkich imprez, w kolejnych latach, sukcesywnie, krok po kroku budowaliśmy swoją pozycję na rynku.

Z czasem usługi cateringowe zaczęliśmy świadczyć na coraz większych wydarzeniach. Obecnie pomagamy przy organizacji różnego rodzaju uroczystości rodzinnych, takich jak wesela, chrzciny, urodziny czy rocznice, ale oferujemy również catering firmowy. Przygotowane przez nas posiłki, dania i przekąski umilają czas podczas konferencji, bankietów, business lunchów, szkoleń i innych eventów.

Dążenie do doskonałości oraz pasja sprawiły, że kilka lat temu udało nam się osiągnąć kolejny cel. Od zawsze zdawaliśmy sobie sprawę, że obsługa gastronomiczna to coś więcej niż sam catering. W dalszym ciągu z entuzjazmem obsługujemy kameralne uroczystości rodzinne oraz duże eventy plenerowe, teraz z dumą możemy jednak również zaprosić gości do naszego baru. Od samego otwarcia lokalu jego działalność opiera się na spokojnej, przyjaznej atmosferze oraz na tym, co od zawsze było znakiem rozpoznawczym naszej firmy gastronomicznej – atrakcyjnym i pysznym menu.

Zobacz nasze referencje.

zdjęcie1 zdjęcie2 zdjęcie3 zdjęcie4 zdjęcie1 zdjęcie2